LARS BERTLE. "Baddag", olja på duk, signerad Bertle.

517130. LARS BERTLE. "Baddag", olja på duk, signerad Bertle.

33 x 41 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 41 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Antal besök: 781