BORDSFOTOGENLAMPA, mässing, barockstil, Skultuna Bruk, 1900-talets början.

517118. BORDSFOTOGENLAMPA, mässing, barockstil, Skultuna Bruk, 1900-talets början.

Märkt Skultuna Bruk, höjd 47 cm.

Bruksslitage, glaskupa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 578