SAMLING GLAS, ca 85 st.

SAMLING GLAS, ca 85 st.
517107. SAMLING GLAS, ca 85 st.

Höjd mellan 6-14 cm.

Bruksslitage. Åldersslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 6-14 cm.

Antal besök: 401