GOLVLAMPA, gulmetall, Malmö metallfabriken, 1900-tal.

517063. GOLVLAMPA, gulmetall, Malmö metallfabriken, 1900-tal.

Höjd 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 561