REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad samt numrerad 337/350.

517008. REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad samt numrerad 337/350.

Bildyta 31,5 x 41,5, rammått 41 x 51 cm.

Något gulnat blad samt ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 414