SOFFA, 2-sits, röd plysch, 1900-talets andra hälft.

516977. SOFFA, 2-sits, röd plysch, 1900-talets andra hälft.

Längd 190 cm.

Bruksslitage samt en knapp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 190 cm.

Antal besök: 2 048