HANDSPEGLAR, 2 st, nysilver samt trä, 1900-tal.

516944. HANDSPEGLAR, 2 st, nysilver samt trä, 1900-tal.

Spegel nylilver, längd 26 cm
Spegel trä, längd 40,5 cm.

Slitage, repor. Spegelglas med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel nylilver, längd 26 cm
Spegel trä, längd 40,5 cm.

Antal besök: 209