EINAR NERMAN. Ros i vas. Olja på pannå, signerad.

516943. EINAR NERMAN. Ros i vas. Olja på pannå, signerad.

46 x 23 cm.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 23 cm.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 785