GOLVLAMPA, metall/marmor, 1900-tal.

516898. GOLVLAMPA, metall/marmor, 1900-tal.

Metallstomme ståendes på marmorfot. Reglerbar ljusarm.
Totalhöjd 156 cm.

Bruksslitage, skärm med fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 156 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 377