STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1920-tal.

516869. STOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1920-tal.

Förgyllda och bronserade. Skuren dekor med bl.a kannelyr och bandrosett.
Ryggens höjd 89 cm.

Bruksslitage, fläckar på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd 89 cm.

Bruksslitage, fläckar på tyg.

Antal besök: 420