SOFFGRUPP, 3 delar, nyrokoko, 1900-talets mitt.

516643. SOFFGRUPP, 3 delar, nyrokoko, 1900-talets mitt.

Soffa:
Höjd 93 cm.
Längd ca. 216 cm.

Fåtöljer (x 2):
Höjd 82 cm.

Lätt bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa:
Höjd 93 cm.
Längd ca. 216 cm.

Fåtöljer (x 2):
Höjd 82 cm.

Antal besök: 491