1 st ring, stämplad Söderhamn, 23K, vikt 2,69 gram. Innerdiameter 19,1 mm. (otydliga stämplar).
1 st ring, stämplad August Pastarus Guldsmedsverkstad, Stockholm, 1969, 18K, vikt 3,45 gram, dekor av löv. Innerdiameter 16 mm.
1 st ring, stämplad E Johansson, Gävle, 1945, 23K, vikt 5,30 gram. Innerdiameter 18,5 mm.
Samtliga ringar med gravering på insida, slitage.