SIDEBOARD, art deco, 1920-/30-tal.

516305. SIDEBOARD, art deco, 1920-/30-tal.

Fanerat med björk. Skuren dekor. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Längd 148. Bredd 51. Höjd 89 cm.

Slitage. Repor och märken. Nyckel saknas till en dörr. Mindre torrsprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 112