OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Marint motiv. Olja på duk, signerad J. W. Spencer och daterad 91.

516299. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Marint motiv. Olja på duk, signerad J. W. Spencer och daterad 91.

1800-talets slut. 24,5 x 39 cm.

Smärre lagningar, färgbortfall, mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 955