FAT SAMT SKÅL, Eva Englund, Orrefors.

516203. FAT SAMT SKÅL, Eva Englund, Orrefors.

Fat signerad Orrefors 968530 Eva Englund, diameter 30 cm.
Skål signerad Orrefors 968630 Eva Englund, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 484