SKÅL, "Coquille", Paul Kedelv, Flygfors, 1950-tal.

516200. SKÅL, "Coquille", Paul Kedelv, Flygfors, 1950-tal.

Längd 32 cm, märkt flygfors coquille undertill.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 494