SKRIVBYRÅ, ek, 1900-talets början.

516156. SKRIVBYRÅ, ek, 1900-talets början.

Höjd 124, bredd 86, djup 45 cm.

Bruks och åldersslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Nycklar saknas.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 369