516105. MATSALSGRUPP, 7 delar, vit, gustaviansk stil, 1980-tal.
Bord, höjd 73 cm, diameter 110 cm.
Två iläggsskivor, bredd 30,5 cm.
4 stolar, höjd 93 cm, bredd 47 cm, förekomst av tygfläckar och slitage.
Förekomst fläckar på sittyget,
Fläckar bordsskivan.
Visst slitage.