SKOLPLANSCHER, 4 st, vikinga- och medeltida motiv, omkring 1900-talets mitt.

516030. SKOLPLANSCHER, 4 st, vikinga- och medeltida motiv, omkring 1900-talets mitt.

De två större (63 x 85 cm.) med motiv av Olle Hjortzberg, 1932.
De två mindre (50 x 77 cm.) med motiv av Carl H F Schmidt, 1887.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 845