BOK, "Gripsholm", med 12 st litografiska tryck Carl Johan Billmark. Tryckt hos Lemercier, Paris, 1800-tal.

51601. BOK, "Gripsholm", med 12 st litografiska tryck Carl Johan Billmark. Tryckt hos Lemercier, Paris, 1800-tal.

Bokens mått: 54,5 x 38,5 cm.

Omslag med slitage, blad med fläckar, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokens mått: 54,5 x 38,5 cm.

Antal besök: 1 166