FÅTÖLJER, ett par, valnöt och björk, 1930-tal.

515929. FÅTÖLJER, ett par, valnöt och björk, 1930-tal.

Rygghöjd ca 67 cm.
Sitshöjd ca 42 cm.
bredd ca 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 67 cm.
Sitshöjd ca 42 cm.
bredd ca 70 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 571