LUIGI COLANI. Flötotto barnbord.

515927. LUIGI COLANI. Flötotto barnbord.

Design Luigi Colani 1970-tal.
plast och metall.
Skrivbordet är höjdjusterbart.
Bredd 70cm, djup 56cm.

Begagnade tillstånd Tecken på slitage och smuts på insidan på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design Luigi Colani 1970-tal.
plast och metall.
Bredd 70cm, djup 56cm.

Antal besök: 6 002