HELMUTH MANTEL. Båtar, olja på duk, signerad.

51585. HELMUTH MANTEL. Båtar, olja på duk, signerad.

62 x 101 cm.

tryckskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 101 cm.

tryckskador.

Antal besök: 2 074