UGNSFORMAR, 4 st, keramik, bland annat Gefyr, 1900-talets mitt.

515784. UGNSFORMAR, 4 st, keramik, bland annat Gefyr, 1900-talets mitt.

Längd ca 25-30 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 25-30 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 279