BÅTMOTOR, elektrisk, Watersnake - ETB, slutet batteri - Akuma 12V, 2000-tal.

515776. BÅTMOTOR, elektrisk, Watersnake - ETB, slutet batteri - Akuma 12V, 2000-tal.

Höjd 102 cm.
Batteri, höjd 19 cm.
Teleskophandtag, grå, längd 87 cm.

Enligt uppgift fungerande.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102 cm.
Batteri, höjd 19 cm.

Enligt uppgift fungerande.
Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 297