JOAN MIRÓ (1893-1983). Utan titel. Färglitografi.

515774. JOAN MIRÓ (1893-1983). Utan titel. Färglitografi.

Signerad Miró och numrerad 8/75. 63 x 47,5 cm. Bladstorlek 76 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram. Något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 564