STOLAR, ett par, "Göteborgsstolar", 1900-tal.

515689. STOLAR, ett par, "Göteborgsstolar", 1900-tal.

Med grön klädsel.

Bruksslitage samt mindre skada på ena stolens rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med grön klädsel.

Antal besök: 385