SKÅP, teak, Danmark.

SKÅP, teak, Danmark.
515635. SKÅP, teak, Danmark.

Inrett med en hylla. Längd 100, bredd 47, höjd 66 cm.

Repor och fläckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
515635. SKÅP, teak, Danmark.

Antal besök: 522