BALANSVÅG, gjutjärn, 1900-talets första del.

515567. BALANSVÅG, gjutjärn, 1900-talets första del.

Längd 35 cm.

Vikter medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 35 cm.

Vikter medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 343