GLASNEGATIV / GLASPLÅTAR, 1900-talets första hälft.

515502. GLASNEGATIV / GLASPLÅTAR, 1900-talets första hälft.

3 st negativ samt blanka plåtar. 11 x 17 respektive 20 x 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 384