PLÅTFIGUR "SAXSLIPARE" urverk, tidigt 1900-tal.

51550. PLÅTFIGUR "SAXSLIPARE" urverk, tidigt 1900-tal.

Höjd 15 cm.

Slitage. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Slitage. Urverk fungerar.

Antal besök: 898