SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

515364. SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Valnöt och valnötsrot. Ben med hjultrissor, längd ca. 120, bredd 76, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 396