SKULPTUR, konstglas, orm, Ulrica Hydman Vallien, limiterad, signerad samt numrerad.

515345. SKULPTUR, konstglas, orm, Ulrica Hydman Vallien, limiterad, signerad samt numrerad.

Längd 17,5 cm.
Bredd 14 cm.
Höjd 13,5 cm.
Signerad: 8 UHVAT95900, 2/100, Kosta Boda Atelier, Ulrica HV.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17,5 cm.
Bredd 14 cm.
Höjd 13,5 cm.

Smärre repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 411