JOHAN THUNBERG. Färglitografi, signerad samt numrerad 40/250.

515328. JOHAN THUNBERG. Färglitografi, signerad samt numrerad 40/250.

Bildmått 40 x 54 cm.
Totalmått inklusive ram 59 x 72 cm.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 40 x 54 cm.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 294