WILHELM BEHM. Fäbod i solnedgång, olja på pannå, signerad.

51530. WILHELM BEHM. Fäbod i solnedgång, olja på pannå, signerad.

24 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 30 cm.

Antal besök: 1 548