ARMBANDSUR, Tissot Seastar, Automatic, 14 K guld.

515185. ARMBANDSUR, Tissot Seastar, Automatic, 14 K guld.

Svart läderarmband, boettens diameter 3,4 cm.

Bruksslitage, boettens baksida graverad, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 493