VAS, glas Ernest Gordon, Åfors, sign.

51516. VAS, glas Ernest Gordon, Åfors, sign.

Lila. Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lila. Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 613