VINGLAS, 27 st, glas, 1900-talets senare del.

515156. VINGLAS, 27 st, glas, 1900-talets senare del.

Vriden kupa med fot i delvis färgat glas. Höjd ca 19,8 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 438