Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
MATSKEDAR SILVER. TIDIGT 1800-tal.
515154. MATSKEDAR SILVER. TIDIGT 1800-tal.
Längd 21-22 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 21-22 cm.
Bruksslitage.
Västerviks Auktionsbyrå
320