GOLV och BORDSLAMPA, metall, 1970-tal.

515108. GOLV och BORDSLAMPA, metall, 1970-tal.

Fot, stativ och skärm av orange metall. Svanhals. Höjd 30 respektive 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 468