SKÅL, LOCKSKÅL och COASTERS, melamin, Laurids Lönborg, Danmark, 1970-tal.

515082. SKÅL, LOCKSKÅL och COASTERS, melamin, Laurids Lönborg, Danmark, 1970-tal.

Grön lack med svart insida.
Höjd 4,3 - 23 cm, diameter 12 - 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön lack med svart insida.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 300