BENGT OSSLER. Komposition, olja på duk, signerad.

51505. BENGT OSSLER. Komposition, olja på duk, signerad.

50 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 90 cm.

Antal besök: 3 904