SKRIN, 18/1900-tal.

SKRIN, 18/1900-tal.
51501. SKRIN, 18/1900-tal.

Innehållande 6 st flaskor. Längd 36, bredd 31, höjd 29 cm.

Slitage, torrsprickor, fläckar. Nyckel medföljer, ej orginal.

Gör en kostnadsfri värdering!
51501. SKRIN, 18/1900-tal.

Antal besök: 885