VAS SAMT LJUSLYKTOR, 3 delar, bl a Lars Hellsten, Orrefors.

515010. VAS SAMT LJUSLYKTOR, 3 delar, bl a Lars Hellsten, Orrefors.

Vas Lars Hellsten, höjd 20 cm, signerad.
Ljuslyktor, metall/glas, höjd 26,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 279