OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skepp i storm, olja på duk, signerad "Axenson", daterad 1948.

515007. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skepp i storm, olja på duk, signerad "Axenson", daterad 1948.

Bildmått.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått.

Antal besök: 6 143