SMINKBORD med PALL, 1940/50-tal.

51493. SMINKBORD med PALL, 1940/50-tal.

Längd 110, bredd 45, höjd 72 cm.

Slitage. Fläckar. fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 414