MATTA, rölakan, signerad ILS, 210 x 135 cm.

514839. MATTA, rölakan, signerad ILS, 210 x 135 cm.

Geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Antal besök: 364