SÄNGBORD, ett par, med Perstorpskiva, 1900-talets mitt.

514790. SÄNGBORD, ett par, med Perstorpskiva, 1900-talets mitt.

Höjd 50, bredd 46 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50, bredd 46 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Antal besök: 395