LJUSKRONA, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

514788. LJUSKRONA, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Diameter ca 42 cm.

Slitage, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 42 cm.

Slitage, delar saknas.

Antal besök: 492