PARTI KOPPARFÖREMÅL, 11 delar, 1900-tal.

514782. PARTI KOPPARFÖREMÅL, 11 delar, 1900-tal.

Kol/koks-hämtare, kittel på tre ben, kastrull, sil, två kakformar, två miniatyr trattar, miniatyr gryta, skål samt kaffekanna på tre ben.

Slitage.
Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Lagningar.

Antal besök: 467